O mnie

Kocham to co robię! Podczas prowadzenia terapii tworzę dla dzieci przestrzeń do naukowej zabawy, której potrzebują do prawidłowego rozwoju.

Pracuję z dziećmi rozwijającymi się prawidłowo, dziećmi ze spektrum autyzmu, zespołem Downa, dziecięcym porażeniem mózgowym, afazją, niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Bardzo często korzystam z pomocy rozwojowych Montessori podczas edukacji i terapii dzieci. Jestem pod ogromnym wrażeniem bogactwa tkwiącego w metodzie Montessori, dlatego poprzez swoją stronę internetową promuję korzystanie z Montessori jak z narzędzia do wspierania rozwoju dzieci.

Pracuję jako terapeuta w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, w Środowiskowym Domu Samopomocy oraz przy ciekawych projektach w Centrum Wspierania Rozwoju. Prowadzę swój biznes – tworzę autorskie szkolenia dla rodziców łączące metodę Montessori z elementami terapii Integracji Sensorycznej i terapii ręki, kursy online, webinaria. Gdyby nie moja miłość do pracy z dziećmi i niezadowolenie z poziomu edukacji dzieci w naszym kraju – nie stworzyłabym tej strony internetowej i oferty warsztatowej.

Podczas edukacji i terapii dzieci najważniejsze jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, radość, atmosfera, relacja i współpraca z rodzicami. Uczę się holistycznie patrzeć na rozwój dzieci, uważnie obserwować i być lepsza w tym, co robię.

Certyfikaty

Zaświadczenia

  • MNRI Terapia Neurotaktylna
  • szkolenie w ramach badań właściwych z zakresu prowadzenia polskiej Baterii Testów Procesów Sensorycznych
  • roczny staż „Akademia Wychowawców Bullerbyn 2015”

Konferencje

  • V Międzynarodowa Konferencja Montessori „Wiosna Montessori”
  • VI Międzynarodowa Konferencja Montessori „Wybieram Montessori”
  • VIII Międzynarodowa Konferencja Montessori „Zbędna pomoc jest przeszkodą w rozwoju”
Masz pytania? Napisz do mnie