Videobooki

Masz możliwość zdobycia wiedzy i korzystania z niej w każdej chwili. Formuła videobooka zawiera wykład w formie wideo, podcast i transkrypcję, nagranie ćwiczeń praktycznych oraz dodatkowe materiały w formacie PDF.

Czas trwania: około 1h
Koszt: 58 zł
Wykład
Ćwiczenia i zabawy terapeutyczne
Dożywotni dostęp

Po wykupieniu videobooka i zalogowaniu się do Panelu Klienta możesz korzystać z nagrań wideo, podcastu oraz plików tekstowych. Podcast oraz pliki tekstowe możesz ściągnąć na swój komputer.

Na życzenie wystawiam imienny certyfikat – napisz w tej sprawie na biurko(małpka)beatawintoch.pl

Dostępne videobooki

Nadwrażliwość dotykowa – czym jest i jak nad nią pracować?

Liczba miejsc: nielimitowana

Videobooki pomogą Ci:

  • zdobywać rzetelną wiedzę
  • wyposażyć się w pomysły do rozwijającej zabawy / edukacji / terapii w domu
  • dożywotnio korzystać z materiałów edukacyjnych
Masz pytania? Napisz do mnie

Beata Wintoch

Prowadząca

Baw się terapeutycznie

Przygotowałam dla Was videobooki zawierające wykłady i ćwiczenia terapeutyczne, żebyście mogli zrozumieć konkretną trudność u dziecka oraz wiedzieli, jak sobie z nią radzić w domowych warunkach. Każda terapia wymaga systematycznej pracy w domu. Chcę Wam pokazać i udowodnić, że edukacja i terapia dzieci może być naprawdę fajnym doświadczeniem dla dzieci i rodziców.

Dzielę się dobrymi ćwiczeniami, aktywnościami i pomysłami na zabawy, bo edukacja i terapia dzieci jest znacznie skuteczniejsza, jeśli rodzice są w ten proces zaangażowani. Jeśli to ma być skuteczne, musi być przyjemne, ciekawe i oparte na autentycznej relacji, spotkaniu z dzieckiem.