Webinaria

Raz w miesiącu prowadzę webinarium dotyczące edukacji i terapii dzieci. Webinarium to internetowa forma wykładu, podczas którego opowiadam na żywo o konkretnym zagadnieniu związanym ze wspieraniem rozwoju dzieci. Jeśli poruszany temat tego wymaga, pokazuję dodatkowo wcześniej nagrane video, np. z prezentacjami pomocy rozwojowych Montessori.

Czas trwania: 1,5 – 2 h
Koszt: 40 zł
Materiały edukacyjne (PDF)
Wersja offline dostępna przez 7 dni

Po wykupieniu biletu otrzymasz na e-mail zaproszenie z platformy ClickMeeting. Wystarczy kilka minut przed wydarzeniem kliknąć w link z e-maila, który przekieruje Cię na odpowiednią stronę internetową z wydarzeniem.

Kliknij w interesujące Cię webinarium, przeczytaj program i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób ze względu na komfort uczestników: możliwość zadawania pytań i aktywnego udziału w wydarzeniu.

Nadchodzące webinaria

Bezpłatne

Bezpłatne: Terapia ręki – ćwiczenia wspierające rozwój grafomotoryczny

20 sierpnia 2020
19.00 - 20.00
Liczba miejsc: 500

Webinaria pomogą Ci:

  • zdobywać rzetelną wiedzę
  • przekonać się, czy to jest to, czego potrzebuje Twoje dziecko
  • wyposażyć się w pomysły do rozwijającej zabawy / edukacji / terapii w domu
Masz pytania? Napisz do mnie

Beata Wintoch

Prowadząca

Kilka prostych trików

Są takie ćwiczenia, zabawy i pomoce rozwojowe, z których korzystam bardzo często i wiem, że działają. Chcę je Wam pokazać i udowodnić, że edukacja oraz terapia dzieci może być naprawdę fajnym doświadczeniem dla dzieci i rodziców. Jeśli to ma być skuteczne, musi być przyjemne, ciekawe i oparte na autentycznej relacji, spotkaniu z dzieckiem.

Dzielę się dobrymi ćwiczeniami, aktywnościami i pomysłami na zabawy, bo edukacja i terapia dzieci jest znacznie skuteczniejsza, jeśli rodzice są w ten proces zaangażowani.