13 lipca, 2022 W #ZABAWKIWTERAPII

#ZABAWKIWTERAPII edycja letnia [REGULAMIN]

Gorąco zapraszam Was do udziału i zaangażowania się w kolejną edycję ważnego dla mnie projektu. Oprócz poznania ciekawych ćwiczeń rozwijających konkretne umiejętności u dzieci, macie szansę wygrać nagrody sponsorowane przez partnerów akcji oraz przeze mnie.

Jest to projekt skierowany do rodziców, nauczycieli oraz terapeutów pokazujący jak wykorzystać zabawki oraz różnorodne akcesoria z dziecięcego pokoju do terapeutycznych celów. Terapeuci w swoich gabinetach oprócz specjalistycznych pomocy posiadają także przedmioty / akcesoria / zabawki znajdujące się w wielu domach, które użyte w odpowiedni sposób i w odpowiednim kontekście pomagają rozwinąć konkretną funkcję.

W edycji letniej zostałam poproszona o przygotowanie tematycznego cyklu – rozwijającego umiejętności grafomotoryczne. Nad usprawnianiem małej motoryki pracuje się poprzez ruch, wzmacnianie mięśni brzucha, obręczy barkowej, rąk, ruchomość nadgarstków, dysocjację palców. To jest pierwsza edycja, w której chciałabym w jakiejś części pokazać produkty, które już istnieją i są przeze mnie używane bądź które osobiście uważam, że sprawdzają się podczas terapii, a jednocześnie są chętnie kupowane dzieciom na prezenty czy jako zabawka rozwojowa do domu.

 

HARMONOGRAM

18.07 – wzmacnianie mięśni posturalnych

21.07 – wzmacnianie mięśni posturalnych

25.07 – wzmacnianie obręczy barkowej

28.07 – koordynacja bilateralna

01.08 – zwiększanie ruchomości nadgarstków

04.08 –  masaż rąk

11.08 – opozycja kciuka

18.08 – dysocjacja palców

25.08 – umiejętności grafomotoryczne

01.09 – finał akcji

 

Zapraszam do obserwowania moich profili i dołączenia do akcji #zabawkiwterapii.
FB: Klik!

IG: Klik!

 

Regulamin wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia

1. Organizatorem Wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia jest Beata Wintoch, ul. Wiejska 16, 07-100 Węgrów, NIP 8241773699

2. Wyzwanie #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia przeprowadzone będzie wyłącznie w Internecie na profilu Instagram – @beata_wintoch oraz profilu Facebook @sensorycznaedukacja.

3. Wyzwanie #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia trwa od 18 lipca do 1 września 2022 r.

4. Uczestnikiem Wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia może być każda osoba posiadająca pełną zdolność prawną oraz posiadająca konto na Instagramie lub Facebooku. W wyzwaniu nie mogą brać udziału pracownicy oraz członkowie rodziny pracowników firmy Beata Wintoch (NIP: 8241773699).

5. Zadaniem w wyzwaniu #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia jest:

  • aktywność na profilu Instagram @beata_wintoch oraz Fanpage @sensorycznaedukacja wyrażana poprzez komentowanie i udostępnianie postów zamieszczanych przez Beatę Wintoch w ramach akcji.
  • prezentowanie w swoich mediach społecznościowych (Instagram i Facebook) pomysłów na terapeutyczne zastosowanie zabawek inspirowane postami zamieszczanymi przez Beatę Wintoch w ramach akcji.

6. Tylko posty i stories oznaczone hasztagiem #zabawkiwterapii oraz profilami na Instagramie: @beata_wintoch lub Facebooku @sensorycznaedukacja będą brały udział w akcji.

7. Zwycięzcy Wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia zostaną wybrani przez Organizatora według kryteriów zamieszczonych w punkcie 5. Organizator przewiduje 4 zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 1 września 2022 r. na Instagramie @beata_wintoch oraz Fanpage @sensorycznaedukacja.

8. Nagrody niespodzianki zostały ufundowane przez Organizatora – Beatę Wintoch oraz Partnerów: Niezwykła Terapia, Tatiana Moisova, Alutkowo – naturalnie za dzieckiem.

9. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

10. Celem potwierdzenia chęci otrzymania nagrody zwycięzca zobowiązany jest do przesłania w ciągu 3 dni roboczych adresu do wysyłki za pośrednictwem wiadomości w serwisie Instagram lub Facebook pod rygorem utraty nagrody.

11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek utrudnienia związane z otrzymaniem informacji przez uczestnika, jeśli nie leżą one po stronie organizatora.

12. Organizator oświadcza, że Wyzwanie #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. Zm.)

13. Organizator oświadcza, że zbierane przez niego dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach przeprowadzenia Wyzwania #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia i dostarczenia wygranej.

14. Wyzwanie #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane, przeprowadzane przez serwis Instagram ani z nim związane.

15. Organizator #ZABAWKIWTERAPII – edycja letnia zastrzega sobie prawo do zmian treści Regulaminu.